Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal
Atılgan Güvenlik

Atılgan Güvenlik Sistemleri


Denizli’de 2001 yılında temelleri atılarak kurulan firmamız teknolojinin izinden giderek, her dönem ve çağın gereksinim duyduğu güvenlik hizmetini sağlamak amacıyla kurulmuştur.  Atılgan Güvenlik ve Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak satışını yaptığımız ürünlerin uygulama ve teknik servis hizmetini de bir arada sunmaktayız.  İçinde yer aldığımız her projede tecrübemizi ikiye katlayarak, sektörümüze üstün müşteri deneyimini katmaktayız. 
 Saygın hizmet, güvenilir ürün kalitesinden şaşmada sektör gündemini yakından takip eden firmamızın ilk önceliği daima müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde çözümlemektir.  İnovatif tasarımlarda sunduğumuz teknolojik gelişmelerle fonksiyonel ürünlerimizi iş ortaklarımızla buluşturmaktayız.  
Ticarette insan ahlakını, müşteri haklarını gözeterek profesyonel şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Vizyonumuz Denizli ve Türkiye çapında güvenlik çözümlerimizle her kullanıcıya geniş kapsamlı, yenilikçi ürünler edindirmektir.  
Referanslarımızla büyümeye devam eden firmamız, değerlerinden ödün vermeyerek çıkış noktasını asla kaybetmemektedir.  Değerlerimizin en önemlisi müşterilerimize hak ettiği hizmeti ve ürünü uygun fiyatla sunmak, bir adım gerisinde iş takibini yaparak destek olmaktır.  
Eğitimli kadromuz, teknolojik alt yapımızla sizler için çalışmaya devam edeceğiz…